Dlaczego warto zrobić polecenie zapłaty?

Polecenie zapłaty to bezpieczne i nowoczesne  narzędzie bankowe, które pozwoli Ci regularnie i bez żadnych dodatkowych formalności przekazywać PHD tak potrzebne nam wsparcie finansowe. Stała i regularna pomoc jest dla naszej fundacji szczególnie cenna. Dzięki niej możemy planować wydatki z wyprzedzeniem, co dotychczas nie było możliwe. Sam wiesz, prowadząc własne gospodarstwo domowe, jakie to jest ważne.

Decydując się na pomoc nawet w postaci małej, ale regularnej kwoty dołączasz do grona wspaniałych ludzi, niosących pomoc ciężko chorym dzieciom. Zależy nam na Tobie. Dlatego fundacja codziennie walczy o każdego darczyńcę, który decydując się na polecenie zapłaty sprawia, że dzieci - nasi podopieczni mają fachową opiekę specjalistów, a także leki, sprzęt, ratujący i ułatwiający im życie, czy środki opatrunkowe.

Pamiętaj, że na rzeczy wielkie składają się te drobniejsze. Twoja przysłowiowa, regularnie przesyłana do nas złotówka ma wielką moc. Moc czynienia dobra.

Jeśli chcesz przekazać nam darowiznę w formie polecenia zapłaty, skontaktuj się z nami:
kontakt@pomorskiehospicjum.pl

Ustalając polecenie zapłaty, pomagasz nam zredukować koszty administracyjne do minimum, dlatego darowizna w takiej formie ma jeszcze większą siłę.